Манишка флісова Reima Legenda 5300014B-9400
Артикул: 5300014B-9400
Температурний режим 5...-10ТерморегуляціяБавовна
Розміри:
Колір:
  • М'який полярний фліс
  • Часткова підкладка
  • Ремінець на липучці ззаду для зручності регулювання
Колекція Reima Зима 2023-2024
Характеристики Бавовна
Характеристики Терморегуляція
1/3/5
 Рукавиці демісезонні Reima Puro 527208-4620
Шапка-шолом  Reima Starrie 518468-3601
50
в наявності
Перчатки Lassie 727739-9990
3
Перчатки Lassie 727739-9990
Поширені запитання
Для Вашої зручності ми надаємо максимальну кількість способів оплати товару:
  • - Оплата готівкою в магазині
  • - Оплата банківською картою в магазині
  • - Оплата готівкою кур'єру при доставці
  • - Оплата післяплатою при доставці транспортною компанією
  • - Передоплата
Непромокаючий одяг Рейма це одяг з тканини, яка витримує тиск певної висоти водяного стовпа без промокання. Це можна перевірити, натягуючи тканину, а зверху запустити «стовп» води. Дочекайтеся, коли з виворітного боку з'являться краплі води. Наприклад: звичайний дощ або мокрий сніг - 1000-2000 мм, а сильна злива створює тиск від 5000 до 8000 мм водяного стовпа. Тому якщо куртка має водозащиту не більше 1500 мм, дитина добереться додому сухим. А захист від 3000 мм дозволить йому вдосталь погуляти під дощем. Проклеєні шви забезпечать одягу додаткову водостійкість
Накопичувальні знижки
3%
При покупці на суму 5.000
5%
10%