Шапка Reima Hattara 5300057B-5660
Артикул: 5300057B-5660
Еластичний матеріалПовітропровідність 7 000 г/м2/24гЗносостійкість 30 000 циклівБавовна
Розміри:
Колір:
  • Еластичний трикотаж з натуральної бавовни
  • Бавовна в цьому виробі сертифікована Control Union CU1060618 як органічна
  • Без підкладки
  • Ребриста в'язка
  • Широкий загнутий край
Характеристики Бавовна
Колекція Демісезон 2025
Характеристики Еластичний матеріал
Шапка Reima Tanssi 5300056E-3614
Поширені запитання
Для Вашої зручності ми надаємо максимальну кількість способів оплати товару:
  • - Оплата готівкою в магазині
  • - Оплата банківською картою в магазині
  • - Оплата готівкою кур'єру при доставці
  • - Оплата післяплатою при доставці транспортною компанією
  • - Передоплата
Непромокаючий одяг Рейма це одяг з тканини, яка витримує тиск певної висоти водяного стовпа без промокання. Це можна перевірити, натягуючи тканину, а зверху запустити «стовп» води. Дочекайтеся, коли з виворітного боку з'являться краплі води. Наприклад: звичайний дощ або мокрий сніг - 1000-2000 мм, а сильна злива створює тиск від 5000 до 8000 мм водяного стовпа. Тому якщо куртка має водозащиту не більше 1500 мм, дитина добереться додому сухим. А захист від 3000 мм дозволить йому вдосталь погуляти під дощем. Проклеєні шви забезпечать одягу додаткову водостійкість
Накопичувальні знижки
3%
5%
10%