Шапка Reima Routii 5300088C-4500
Артикул: 5300088C-4500
Розміри:
Колір:
Інші кольори цього товару: Шапка Reima Routii 5300088C-67A0
  • М'який і теплий трикотаж із суміші на основі вовни
  • Вітрозахисні вставки в зоні вух
  • Широкий, загнутий край
  • Суцільна підкладка: м'який теплий фліс
  • Китиця з пряжі
  • Красива в'язка
  • Підкладка містить перероблені волокна
  • Виготовлено з сертифікованої вовни
Колекція Reima Зима 2025-2026
Характеристики Вітронепроникний матеріал
Характеристики Водо та грязевідштовхуючий матеріал
Характеристики Дозволена машинна сушка
Характеристики Еластичний матеріал
Характеристики Елементи гірськолижного одягу
Характеристики Зносостійкість 30 000 циклів
Характеристики Матеріал, що перероблюється
Характеристики Не містить фторвуглецю
Характеристики Повітропровідність 7 000 г/м2/24г
S
1/3/5
Шапка зимова Reima PAKKANEN 518467-3600
Шапка Reima KOLMIO 528592-3601
Шапка Reima KOLMIO 528592-3601
Шапка Lassie by Reima 728747-8411
Поширені запитання
Для Вашої зручності ми надаємо максимальну кількість способів оплати товару:
  • - Оплата готівкою в магазині
  • - Оплата банківською картою в магазині
  • - Оплата готівкою кур'єру при доставці
  • - Оплата післяплатою при доставці транспортною компанією
  • - Передоплата
Непромокаючий одяг Рейма це одяг з тканини, яка витримує тиск певної висоти водяного стовпа без промокання. Це можна перевірити, натягуючи тканину, а зверху запустити «стовп» води. Дочекайтеся, коли з виворітного боку з'являться краплі води. Наприклад: звичайний дощ або мокрий сніг - 1000-2000 мм, а сильна злива створює тиск від 5000 до 8000 мм водяного стовпа. Тому якщо куртка має водозащиту не більше 1500 мм, дитина добереться додому сухим. А захист від 3000 мм дозволить йому вдосталь погуляти під дощем. Проклеєні шви забезпечать одягу додаткову водостійкість
Накопичувальні знижки
3%
5%
10%