Шапка Reima Tanssi 5300056E-3311
Артикул: 5300056E-3311
Еластичний матеріалПовітропровідність 7 000 г/м2/24гЗносостійкість 30 000 циклів2 в 1Бавовна
Розміри:
Колір:
  • Еластичний і комфортний матеріал
  • Бавовна в цьому виробі сертифікована  Control Union CU1060618 як органічна
  • Двостороння модель
  • Суцільна підкладка: суміш бавовни та еластану
Характеристики 2 в 1
Тканина Organic single jersey GOTS: 95% органічна бавовна, 5% еластан
Колекція Reima Зима 2025-2026
Характеристики Бавовна
Характеристики Еластичний матеріал
Характеристики Зносостійкість 30 000 циклів
Дитяча флісова шапка Reima. Модель 518246-8430
S
 Рукавиці демісезонні Reima Olhava 527281-6980
1/2/5
Шапка Lassie by Reima 718748-469A
Шапка-шолом  Reima Starrie 518468-3601
50
в наявності
1/2
Поширені запитання
Для Вашої зручності ми надаємо максимальну кількість способів оплати товару:
  • - Оплата готівкою в магазині
  • - Оплата банківською картою в магазині
  • - Оплата готівкою кур'єру при доставці
  • - Оплата післяплатою при доставці транспортною компанією
  • - Передоплата
Непромокаючий одяг Рейма це одяг з тканини, яка витримує тиск певної висоти водяного стовпа без промокання. Це можна перевірити, натягуючи тканину, а зверху запустити «стовп» води. Дочекайтеся, коли з виворітного боку з'являться краплі води. Наприклад: звичайний дощ або мокрий сніг - 1000-2000 мм, а сильна злива створює тиск від 5000 до 8000 мм водяного стовпа. Тому якщо куртка має водозащиту не більше 1500 мм, дитина добереться додому сухим. А захист від 3000 мм дозволить йому вдосталь погуляти під дощем. Проклеєні шви забезпечать одягу додаткову водостійкість
Накопичувальні знижки
3%
5%
10%